Mastervolt MLI Ultra Lityum iyon akü 12V 1250 watt
Mastervolt MLI Ultra Lityum iyon akü 12V 1250 watt

Mastervolt MLI Ultra Lityum iyon akü 12V 1250 watt

Fiyat : €1.700,00  + KDV
KDV Dahil : ₺22.765,49
TL Fiyat : ₺22.765,49(KDV Dahil)

Mastervolt MLI Ultra Lityum iyon akü 12V 1250 watt

 

Mastervolt MLI Ultra 12/1250 Lityum iyon akü 

En güvenli Lityum İyon Akü

:

Mastervolt Lityum İyon Ultra: MLI 12 /1250 - 12Volt, 1,25 KW 

Efsanevi Mastervolt Lityum İyon Akü bir kaç önemli alanda gelişip daha mükemmel hale gelmiştir, Bu sayede Mastervolt rakipsiz bir 1250Wh güç kaynağı geliştirdi.

MLI Ultra Lityum akünün 3500 döngüden fazla uzun kullanım ömrü, bir saatten daha kısa sürede şarj olabilme süresi, akü hücrelerinin güvenli ve verimli kullanımı için aktif hücre dengeleme sistemi ve sistemi basitleştirmek için dahili akü izleme sistemi mevcuttur. Dahası, Ultra mümkün olan en iyi şarjı sağlamak için MasterBus üzerinden Mastervolt’un şarj cihazı ile doğrudan iletişim kurar. 

Ayrıca kurşun-asit akülere kıyasla %70 daha az yer kaplar ve %70 ağırlık tasarrufu sağlar ve bunlar Lityum Ultra akünün neden en iyi seçim akü olduğunu size gösterecektir

Lityum iyon akü aktif hücre dengeleme içeren dahili bir akü yönetim sistemi ile donatılmıştır. Bu sayede mevcut enerji dengeli bir şekilde hücreler arasında otomatik olarak dağıtılarak akünün verimli ve güvenli çalışması sağlanır.

Mastervolt Lityum iyon Aküler %80 derin deşarj durumunda 3500 döngüden fazla kullanım ömrüne sahiptir. Bu kurşun-asit akülerden en az 5 misli daha fazla süredir. Dahili akü yönetimi sayesinde kendinden akü boşalmasını nerdeyse ortadan kaldırır ve gereksiz “hafıza etkisi” birikmesine yol açmaz.

Hız ve Performansın özellikle istendiğin durumlarda, bir Lityum iyon akü - Benzer akülerden %70 daha az ağırlığa sahip - ciddi avantajlar sunmaktadır. Üzerinde yaklaşık 20 kWh kapasite olan bir tekne veya araç kolaylıkla 500 kg ağırlık tasarrufu sağlayabilir ve ciddi bir performans artışı sağlar.

Lityum iyon Ultra aküler elektrik ve hibrit tahrik sistemleri için en ideal aküdür, ve sınırsız adette paralel bağlanabilir. Dahili ortak bağlantı teknolojisi ile çoklu aküler seri olarak bağlanabilir.

Lityum iyon Ultranın zarif ve şık dizaynı Mastervolt’un karakteristik renkleri ile gelmektedir. Ünite üzerinde gelen ve üstünde boşluk bulunan iki entegre taşıma kolu ile kabloların pratik montajı sağlanır. Akü kutup başları kolayca ulaşılabilir ve tamamen korumalı olduğundan, ekstra izoleli akü kapaklarına ihtiyaç yoktur. 

 

ÜSTÜN ÖZELLİKLER

 • En son gelişmiş teknoloji.
 • Çok fonksiyonlu akü paketi 1,25 kWh.
 • % 70 yer ve ağırlık tasarrufu.
 • Beş misli daha uzun kullanım ömrü ( 3500 döngü).
 • Çok hızlı şarj ve deşarj.
 • Yüksek verimli.
 • Herhangi bir Mastervolt akü şarj ünitesi ile MasterBus sistemden haberleşme.
 • Entegre akü yönetim sistemi, hücre dengeleme dahil (BMS).
 • Ortak bağlantı teknoloji ile seri bağlama.
 • En güvenli Li-Iyon kimyası.
 • Dahili akü izleme.
 • İki yıl garanti.


*** Mastervolt Lityum iyon Akü Lityum Demir Fosfatı içeriği ile bilinen en Güvenli Lityum iyon Aküdür

 

  MLI ULTRA 12 / 1250
Genel Özellikler  
Model No.  66011250
Nominal Akü voltajı 13,25 V
Akü Kapasitesi 100 Ah
Nominal Akü gücü 1250 Wh
Teknoloji LiFePO4
Koruma Derecesi IP65
Akü Terminalleri M8
Paralel Bağlantı  Evet, Sınırsız
Kesici Röle Kontrolü Dahili
MasterBus Uyumu Mevcut
Boyutlar (BxGxY) mm 330x173x210mm
Ağırlık 15 kg