Artı Marin Mobil Enerji Sistemleri

 

Artı Marin Mobil Enerji Sistemleri firması, alanında deneyimli mühendis kadrosuyla, temsil ettiği markaları ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet prensibiyle, on yılı aşkın süredir denizcilik, mobil ve endüstri sektörlerinin öncü firmaları arasındadır. Bu sektörler, gelişen teknoloji sayesinde konforunuzu artıracak, hayatınızı kolaylaştıracak bir çok yeniliğe sahne oluyor. Fakat bu yenilikleri yaratan ekipmanların tanıtımındaki bilgi eksikliği çoğu zaman bu faydalı ürünlerden yoksun kalmamıza yol açıyor. Artı Marin Mobil Enerji Sitemleri Elektrik, Gemi İnşaat ve Gemi Makinaları mühendisliği diplomalı mühendisleri ile bu ürünleri sizler için takip edip, sizlerin konforunuza sunuyor.

 

 
Dünyanın sayılı tekne üreticilerinin, sayılı Karavan üreticilerinin, özel mobil araç üreticlerinin tercih ettiği markaları incelediğiniz zaman hep belli başlı markaların ön plana çıktığını görüyorsunuz. Yüksek adetli tekne, yüksek adetli mobil araçlar üreten firmalar, edindikleri tecrübeler ile artık kendilerine güvenilir tedarikçiler edinme konusunda kararlı. Artı Marin Mobil Enerji Sistemleride yerli üreticilere ve tekne ve karavan sahiplerine bu konuda güvenilir ürünler sunarak, onların güvenilir tedarikçileri olma yolunda ilerliyor. Bu konuda kısa zamanda edindiği başarısını, yurt dışından aldığı ödüllerle perçinlemiş durumda.
 
 
Artı Marin Mobil Enerji Sistemlerinin müşterilerine sunduğu hizmetteki en belirgin farklılık sunduğu ürünlere katma değer katarak, projelendirerek, sunmasıdır. Artı'nın ürün yelpazesinde bulunan Mastervolt enerji gereçleri, akü şarj üniteleri, invertörler, konvertörler, aküler, Marinco bağlantı fişleri, prizleri, BEP akü anahtarları, baralar, CZone dijital anahtarlama sistemleri, Pro mariner akü şarj üniteleri, Dometic ve Frigomar klima sistemleri, Whale Sintine Pompaları ve Su transfer sistemleri, VDO marin ve mobil göstergeler, Intellian Uydu TV ve VSAT Anten sistemleri, Tecma elektrikli marin tuvalet sistemleri, Parker su arıtma sistemleri, Sea Fire Yangın söndürme sistemleri ve Max Power manevra pervane sistemleri gibi mühendislik ekipmanlarını, teklif aşamasından - uygulama aşamasına, tanıtımdan - devreye alma aşamasına kadar hassas ve titizlikle inceleyip, gerekli değerlendirmeler sonrasında müşterilerine sunmaktadır. Yurt dışında eğitim görmüş ve sertifikalı mühendis kadrosu ile hizmet veren Artı, uygulama aşamasında, montajı üstlenen taşeronlar ile ortak çalışarak, sistemlerin sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır.
 
 
Yedi metrelik Küçük yelkenli teknelerden, yetmiş metrelik Mega yatlara, Gezinti amaçlı mobil karavanlardan, Özel tasarım itfaiye araçlarına kadar uzanan geniş bir portföye hizmet eden Artı Marin Mobil Enerji Sistemleri, Ege ve Akdeniz sahil şeridindeki servis ağı sayesinde müşterilerine yerinde servis hizmeti de sağlamaktadır. Artı'nın sunduğu geniş ürün yelpazesi müşterilere bir çok mühendislik ekipmanını tek bir adresten temin etme ve tek bir firma ile temasta kalma kolaylığı sağlamaktadır. Bu ürün çeşitliliği ayrıca bir biri ile uyumlu çalışan ekipmanların bir araya gelmesi ile uygun bir harmoni oluşturmaktadır.