RELION 

RELION Lityum Demir Fosfat Aküler

Yolda, suda veya şebeke dışında geleneksel kurşun-asit akülerden daha iyi performans gösterecek şekilde tasarlanan hafif, bakım gerektirmeyen, emniyetli, güvenilir ve endişesiz bir akü ile daha fazla kullanılabilir enerjiye sahip olmanın getirdiği özgürlüğün tadını çıkarın.

 

Lityum Akülerin Avantajlarını Keşfedin

Kurşun asitli ve diğer lityum akülerle karşılaştırıldığında lityum demir fosfat aküler, gelişmiş deşarj ve şarj verimliliği, daha uzun ömür ve gücü korurken derin döngü yapma yeteneği gibi önemli avantajlar sunar. Lityum Iyon aküler genellikle daha yüksek bir fiyat etiketine sahiptir, ancak ürünün uzun ömrü boyunca kullanımı çok daha ekonomik bir maliyet içerir. Bakım gerektirmemesi ve süper uzun ömrü, onları değerli bir yatırım ve uzun vadeli akıllı bir çözüm haline getirir.

 

Lityum Uzun Ömürlüdür

RELiON lityum aküler, kurşun asitli akülere göre 10 kata kadar daha uzun ömür sağlar ve 2.000 döngüden sonra hala nominal kapasitenin %80'ini sağlar. Çoğu lityum iyon akünün ömrü beş yıl veya daha fazladır. Ortalama kurşun-asit akü sadece iki yıl dayanır. Yapısal hasarı önlemek için suyun değiştirilmesini gerektiren kurşun-asit akülerin de bakımının yapılması gerekir; bakımları düzgün yapılmadığı takdirde ömürleri daha da kısalır. Lityum aküler aktif bakım gerektirmediğinden, tek seferlik satın alma uzun ömürlülüğü garanti eder.

 

Lityum Hafif Sıklet Ağırlık Şampiyonudur

RELiON LiFePO4 piller, kurşun-asit pillerden daha fazla enerji sağlar ve genellikle yarı kütlelidir, bu da pil ağırlığıyla ilgili endişeleri azaltır. Diğer pil kimyalarıyla karşılaştırıldığında lityum, ağırlığın ve boyutun yarısından daha azında aynı veya daha fazla enerjiyi sağlar. Bu, daha fazla esneklik ve daha kolay kurulum anlamına gelir

 

Lityum Hızlı ve Verimlidir

Lityum, her türlü uygulama için maksimum çok yönlülük sağlayacak şekilde yüksek hızda şarj ve deşarj olabilir. Hızlı şarj, kesinti süresini en aza indirir ve lityumun yüksek deşarj oranı, yoğun güç istenen uygulamalar için mükemmeldir. Kurşun-asit akülerin daha uzun bir süre boyunca kademeli olarak şarj edilmesi gerekir ve yüksek deşarj dönemlerinde verimsiz performans gösterirler, bu da onları lityum muadillerine göre daha az esnek hale getirir. Lityumun verimliliği, özellikle yüksek stresli durumlarda benzersizdir. Kurşun asidin aksine, sıcaklık dalgalanmaları ve enerji tükenmesi lityumun güç dağıtımını çok az etkiler. Lityum, aküleri tüketecek veya aşırı hava koşullarında çalışacak uygulamalar için mantıklı bir seçimdir.

 

Neden RELiON?

 

RELiON, çeşitli uygulamalara güç sağlayan 12V, 24V, 36V ve 48V akülerle sunulan en büyük LiFePO4 ürün tekliflerinden birinin yanı sıra eşsiz uzmanlık ve ABD merkezli destekle sektöre yenilik, kalite ve güvenilirlik konusunda liderlik etmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR